Sukces Mateusza

Miło nam poinformować, że do finału I Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w Programowaniu Pix2019 zakwalifikował się Mateusz Gieszczyk rozwiązując 14 na 15 zadań eliminacyjnych.
W ramach zajęć z programowania uczniowie klasy 3ag pod opieką Pani Małgorzaty Kryszkiewicz wykorzystywali aplikację PixBlocks utrwalając i poszerzając swoje umiejętności z podstaw programowania oraz zapoznając się z podstawami języka Python.
Kibicujemy Mateuszowi, który już 27 i 28 maja zmierzy się nie tylko z zadaniami finałowymi ale również z czasem, ponieważ aby wygrać zawody trzeba wykonać zadania szybciej niż rywale. Bez względu na wynik konkursu zapraszamy wszystkich zainteresowanych – uczniów, rodzeństwo jak i rodziców do tej nauki w formie zabawy.

Kolejny wyśpiewany sukces

Maciej Kubik zdobył zaszczytne III miejsce za piosenkę "Chciałbym to być ja".

Gratulujemy!

Poznaję i gram w Dolinę Baryczy

 

24 kwietnia zakończył się szkolny etap konkursu Poznaję i gram w Dolinę Baryczy. Prace konkursowe przygotowali:Tymoteusz Gągorowski i Kornel Stefański (I miejsce) oraz Jakub Kubik i Oskar Snażyk (II miejsce). Do etapu regionalnego zakwalifikowano pracę Jakuba Kubika i Oskara Snażyka.

Gratulujemy.

H. kowalska

 

V Powiatowy Konkurs "Do you speak Deutsch"

12 marca troje naszych uczniów: Zuzia Kurzawska, Majka Wojciechowska i Mateusz Gieszczyk zmagało się w potyczkach językowych w Powiatowym Konkursie języka angielskiego i niemieckiego, który odbył się w Szkole Podstawowej w Kuźnicy Czeszyckiej. Zaszczytne 3 miejsce zdobyła Zuzanna Kurzawska.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Czytaj więcej: V Powiatowy Konkurs "Do you speak Deutsch"

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

27 lutego 2018r. nasi uczniowie : Majka Wojciechowska, Paulina Książek, i Maciej Kubik wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Zadaniem uczestników była interpretacja głosowa wybranego utworu poetyckiego, fragmentu prozy lub dramatu. W zmaganiach wzięło udział 19 uczestników z siedmiu szkół naszego powiatu. Maciej otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy!

 

 

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

E-Dziennik

UWAGA! Ten serwis korzysta z plików cookies (ciasteczek).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze ich użycie. Czytaj więcej…

Zrozumiałem