V Powiatowy Konkurs "Do you speak Deutsch"

12 marca troje naszych uczniów: Zuzia Kurzawska, Majka Wojciechowska i Mateusz Gieszczyk zmagało się w potyczkach językowych w Powiatowym Konkursie języka angielskiego i niemieckiego, który odbył się w Szkole Podstawowej w Kuźnicy Czeszyckiej. Zaszczytne 3 miejsce zdobyła Zuzanna Kurzawska.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

Czytaj więcej: V Powiatowy Konkurs "Do you speak Deutsch"

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

27 lutego 2018r. nasi uczniowie : Majka Wojciechowska, Paulina Książek, i Maciej Kubik wzięli udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim. Zadaniem uczestników była interpretacja głosowa wybranego utworu poetyckiego, fragmentu prozy lub dramatu. W zmaganiach wzięło udział 19 uczestników z siedmiu szkół naszego powiatu. Maciej otrzymał wyróżnienie.

Gratulujemy!

 

 

Czytaj więcej: Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

Sukces Macieja i Majki

4 grudnia odbył się Powiatowy Konkurs Mitologiczny, w którym wzięło udział 17 uczestników z siedmiu szkół naszego powiatu. Nasz uczeń Maciej Kubik zdobył III miejsce, a Majka Wojciechowska wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!

Światowy Dzień AIDS

W piątek 1 grudnia odbył się etap gminny konkursu AIDS/HIV. Uczniowie rozwiązywali test ze znajomości zasad profilaktyki, sposobów zakażenia, przebiegu choroby oraz ryzykownych i niebezpiecznych zachowań. Naszą szkołę reprezentowały: Maja Wojciechowska, Paulina Książek oraz Lidia Łozowska.

Wyśpiewany sukces

22 listopada w Ośrodku Kultury w Miliczu odbył się XI Konkurs Pieśni Patriotycznej. Swój udział do konkursu zgłosiło 36 wykonawców. W kategorii szkół gimnazjalnych II miejsce zajął nasz uczeń Maciej Kubik za utwór „Mała wojna”.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Wyśpiewany sukces

E-Dziennik

UWAGA! Ten serwis korzysta z plików cookies (ciasteczek).

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na dalsze ich użycie. Czytaj więcej…

Zrozumiałem